Wakacje dobiegają końca…To czas na rozpoczęcie dodatkowych zajęć sportowych, które być może rozwiną nowe pasje, a na pewno dadzą wiele radości, zabawy oraz satysfakcji Twojemu dziecku.

UKS Irzyk rozpoczyna nabory do drużyn piłkarskich, siatkarskich oraz sekcji tańca. Zajęcia są dedykowane dziewczynkom i chłopcom w każdej kategorii wiekowej!

PIŁKA NOŻNA

Treningi piłki nożnej skierowane są do chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia. Najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę w Piłkarskim Przedszkolu „IRZYK”, w którym poprzez gry i zabawy rozwijają umiejętności piłkarskie oraz poprawiają koordynacyjne zdolności motoryczne.
Prowadzimy nabór do następujących grup:

• 6-7 lat: Skrzat
  • 8-9 lat: Żak
  • 10-11 lat: Orlik
  • 12-13 lat: Młodzik

Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu i trwają 60 minut.

Harmonogram treningów w obecnym sezonie jest dostępny w zakładce Drużyny.

Dodatkowo oferujemy treningi indywidualne i treningi bramkarskie, będące doskonałym uzupełnieniem treningu klubowego.

PIŁKA SIATKOWA

Zajęcia skierowane dla dzieci od 6. roku życia, gdzie nabywają podstawowe umiejętności oraz poznają zasady gry poprzez rzucankę, mini siatkówkę, aby od 13.roku życia przystąpić do rozgrywek w kategorii Młodzik organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

• Grupa PS1 Młodziczki (rocznik 2010)
  • Grupa PS2 (roczniki 2010, 2011)
  • Grupa PS3 (roczniki 2012, 2013, 2014)
  • Grupa PS4 (roczniki 2015, 2016, 2017)

Harmonogram treningów dostępny w zakładce Drużyny.

TANIEC NOWOCZESNY

Taniec nowoczesnyto propozycja zajęć dla dzieci od 6 roku życiaktóre poprzez zabawy taneczne, proste choreografie i współpracę w grupie rozwijają swoje umiejętności taneczne oraz zdolności motoryczne, takie jak: koordynacja wzrokowo-ruchowa i poczucie rytmu.

To jednak nie wszystko! Na zajęciach dzieci uczą się odpowiedzialności za siebie i innych, panowania nad emocjami, przełamywanie własnej nieśmiałości oraz budowania pewności siebie. W tym celu doskonale sprawdzają się wewnętrzne pokazy tańca, na które dzieci same przygotowują choreografie i prezentują je przed grupą oraz rodzicami. Grupy zaawansowane cyklicznie występują przed szerszą publicznością w przeglądach i konkursach tanecznych rangi ogólnopolskiej, a także dopingując siatkarki i piłkarzy podczas meczów i turniejów organizowanych przez nasz klub.

Zajęcia taneczne dają możliwość rozwoju, nauki oraz zabawy, ale również stwarzają możliwość do poczucia przynależności do grupy i zawarcia wartościowych przyjaźni.

Dołącz do nas i bądź lepszą wersją samego siebie każdego dnia!

Zapisać się może każdy bez względu na stopień zaawansowania. Wszyscy chętni tancerze zostaną przydzieleni do odpowiedniej grupy (przygotowawczej/ turniejowej) z podziałem na wiek.

Nasze grupy:

• Grupa TN1 Stars (naborowa)
  • Grupa TN2 Top Kids
  • Grupa TN 3 Top Killers
  • Grupa TN 4 Pandy (naborowa)
  • Grupa TN 5 Top Agenci
  • Grupa TN 6 Diamond Crew

Treningi odbywają się w dwa razy w tygodniu po 60 minut. Harmonogram treningów w obecnym sezonie dostępny w zakładce Drużyny

GDZIE TRENUJEMY?

Trenujemy na obiektach sportowych przy ulicy Irzykowskiego 1a, przy Szkole Podstawowej nr 350 im. Armii Krajowej (obok Parku Górczewska).

ZAPISY

Aby zapisać dziecko, należy wypełnić elektroniczny formularz rekrutacyjny, klikając tutaj . Po rejestracji, na adres mailowy otrzymają Państwo dostęp do konta w Panelu Rodzica, do którego w kolejnym kroku należy się zalogować. Następnie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć w wersji papierowej Deklarację Członkowską (otrzymaną drogą elektroniczną).

DLACZEGO UKS IRZYK?

Dla nas nie jest najważniejszy wynik sportowy, a przede wszystkim dobra zabawa z piłką i zdrowa rywalizacja zarówno na boisku jak i poza nim. Chcemy każdemu dziecku pomagać i je wychować, jeśli nie na super sportowca to osobę, która będzie potrafiła aktywnie spędzać czas i zadbać o zdrowie.

Nadrzędną wartością UKS IRZYK jest zrównoważony rozwój każdego ze szkolonych zawodników oraz poczucie spełnienia z uprawiania sportu. Prawdziwą radość z uprawiania sportu najlepiej można odczuć wspólnie, dlatego też duży nacisk kładziemy na integrację i zespołowość. Uważamy, że na tym etapie sportowego rozwoju, dzieci należy uczyć przez zabawę, a stresogenną rywalizację powinno się odłożyć na przyszłe lata.

Podczas treningów dzieci poprawiają swoją sprawność fizyczną, ale i nabywają pewności siebie. Ćwiczenia dostosowane do grup wiekowych oraz indywidualnych możliwości zawodnika, kształcą jego koordynację ruchową oraz siłę.

OFERUJEMY

• rozwój sportowych umiejętności indywidualnych dla zawodników od 4. roku życia
  • pracę nad techniką użytkową,
  • motoryką oraz taktyką indywidualną i grupową