Panel Rodzica

Elektroniczny system dla rodziców

W celu unowocześnienia klubu i usprawnienia komunikacji w relacjach Klub-Rodzice-Trener wprowadziliśmy elektronicznym system dla rodziców.

Aby zapisać się do Klubu należy wypełnić formularz rekrutacyjny . Wprowadzone dane trafią do systemu, który automatycznie utworzy dla Państwa osobiste konto, dzięki któremu będziecie Państwo mogli w pełni wykorzystać możliwości Panelu Rodzica.

Logowanie do Panelu Rodzica.

Jakie korzyści wynikają z funkcjonowania systemu dla rodziców?

• Możliwość łatwego przystąpienia do klubu lub kontynuacji uczestnictwa w zajęciach w nowym roku szkolnym bez ponownego wprowadzania tych samych danych.

• Możliwość prostej aktualizacji danych osobowych i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa ich przechowywania.

• Informatyzacja obiegu dokumentów (akceptacja regulaminu klubu, oświadczenie o stanie zdrowia, badania lekarskie, zgłoszenia zawodnika do związków sportowych).

• Usprawniona komunikacja z trenerami.

• Dostęp do bieżących informacji z klubu oraz kalendarza wydarzeń.

• Zarządzanie finansami, przypomnienia o zbliżających się płatnościach.

• Usprawnienie procesu zamawiania sprzętu sportowego.

• Monitorowanie uczestnictwa dziecka w zajęciach sportowych.

W przypadku problemów bądź pytań związanych z wypełnieniem formularza rekrutacyjnego prosimy o kontakt z administratorem systemu.

E-mail: administrator@uksirzyk.pl