Nasze projekty

Projekty współfinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki

„Roztańczony Irzyk”

Zajęcia taneczno-rozwojowe dla dzieci podczas których dzieci uczą się prostych choreografii i współpracy w grupie. Ponadto, rozwijają swoje umiejętności taneczne oraz zdolności motoryczne, takie jak: koordynacja wzrokowo-ruchowa i poczucie rytmu.

„Zdrowy i aktywny przedszkolak”

Zajęcia z piłki nożnej skierowane do chłopców i dziewczynek do 6. roku życia, podczas których dzieci poprzez gry i zabawy rozwijają umiejętności piłkarskie oraz poprawiają koordynacyjne zdolności motoryczne.

Projekt dofinansowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki  ze środków finansowych Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów.

„Gimnastyka Irzyka”

Zajęcia sportowe z elementami gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej. Głównym celem zajęć jest leczenie i profilaktyka wad postawy. Dodatkowo dzieci uczą się prawidłowych wzorców ruchowych. wzmacniają mięśnie, zwiększają  sprawność ogólną oraz wydolność.

Projekt współfinansowany przez Miasto Stołeczne Warszawa

„Szkolenie i współzawodnictwo sportowe dzieci i młodzieży 2023 rok”

Klub UKS Bemowska Szkoła Sportu „Irzyk” w roku 2023 realizuje Rządowy Program „Klub” Edycja 2023

Projekty dofinansowane ze środków Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej w ramach programu Mikro Granty, którego dysponentem jest Minister Sportu i Turystyki

„Roztańczony Irzyk w rytmie Hip Hop”

Zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży odbywające się dwa razy w tygodniu, podczas których dzieci uczą się prostych choreografii i współpracy w grupie. Ponadto, rozwijają swoje umiejętności taneczne oraz zdolności motoryczne, takie jak: koordynacja wzrokowo-ruchowa i poczucie rytmu.

„Pokochaj siatkówkę z Irzykiem”

Zajęcia z piłki siatkowej dla dzieci i młodzieży prowadzone przez wykwalifikowane trenerki. Podczas zajęć dzieci uczą się zasad gry, elementów technicznych piłki siatkowej oraz pracy w grupie. Zajęcia dodatkowo rozwijają zdolności motoryczne.

Projekty autorskie UKS Bemowska Szkoła Sportu „IRZYK”

TRENINGI INDYWIDUALNE (1)

Treningi indywiudalne

TRENINGI INDYWIDUALNE (2)

Treningi bramkarskie

piłkarskie przedszkole irzyk

Piłkarskie Przedszkole „IRZYK”

TRENINGI INDYWIDUALNE (3)

IRZYK CAMP letnie i zimowe obozy skierowane dla dzieci i młodzieży już od 7. roku życia.

irzyk-cup

Ogólnopolskie Turnieje Piłki Nożnej IRZYK CUP