UKS Irzyk organizuje nabór ciągły dla chłopców i dziewczynek do drużyn piłki nożnej, piłki siatkowej oraz na zajęcia taneczne.

DLA KOGO?

Treningi piłki nożnej skierowane są do chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia. Najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę w Piłkarskim Przedszkolu „IRZYK”, w którym poprzez gry i zabawy rozwijają umiejętności piłkarskie oraz poprawiają koordynacyjne zdolności motoryczne. Po ukończeniu 6. roku życia, czyli od kategorii Skrzat zawodnicy wchodzą w struktury szkolenia systemowego UKS IRZYK i przechodzą kolejne etapy aż do Juniora Młodszego.

Prowadzimy nabór ciągły do następujących grup:

• 6-7 lat: Skrzat,
  • 8-9 lat: Żak,
  • 10-11 lat: Orlik,
  • 12-13 lat: Młodzik,
  • 14-15 lat: Trampkarz,
  • 16-17 lat: Junior.

Sekcja piłki siatkowej prowadzi szkolenie dziewczynek i chłopców od 6. roku życia. W pierwszym etapie szkolenia stawiamy na wszechstronny rozwój poprzez gry i zabawy z elementami piłki siatkowej. Podczas treningów dzieci nabywają podstawowe umiejętności oraz poznają zasady gry poprzez rzucankę, mini siatkówkę, aby od 13. roku życia przystąpić do rozgrywek w kategorii Młodzik organizowanych przez Mazowiecko-Warszawski Związek Piłki Siatkowej.

Taniec nowoczesny to propozycja zajęć dla dzieci od 5. roku życia, które poprzez zabawy taneczne, proste choreografie i współpracę w grupie rozwijają swoje umiejętności.  To doskonały sposób na wyrażanie siebie, czerpanie radości i poznanie świata tańca. Zapisać się może każdy bez względu na stopień zaawansowania. Wszyscy chętni tancerze zostaną przydzieleni do odpowiedniej grupy z podziałem na wiek. Wiodącym stylem na zajęciach jest hip hop, natomiast zależy nam na wszechstronnym rozwoju młodych tancerzy, dlatego nie zamykamy się na jeden styl tańca. Tworząc choreografie na pokazy i zawody uczymy się podstaw techniki, kroków i figur z jazzu, disco-dance, funky, house’u.

Dołącz do nas i bądź lepszą wersją samego siebie każdego dnia!

JAK DOŁĄCZYĆ DO UKS IRZYK?

1. Zarejestruj się w Panelu Rodzica – aby przejść do formularza elektronicznego, kliknij tutaj.​​
  2. Skontaktuj się z trenerem prowadzącym zajęcia i umów na pierwszy trening.
  3. Przyjdź na 2 próbne treningi wybranej przez siebie dyscypliny.
  4. Dołącz do UKS Irzyk na dłużej – trenuj, baw się i rozwijaj razem z nami!

Kontakt

Szczegółowe informacje dotyczące harmonogramu treningów dostępne są na naszej stronie (zakładka DRUŻYNY) oraz bezpośrednio u trenerów prowadzących zajęcia. Dane kontaktowe do trenerów znajdą Państwo w zakładce KONTAKT.