WIZERUNEK DZIECKA

ZGODA NA ROZPOWSZECHNIANIE WIZERUNKU DZIECKA PRZEZ UKS BEMOWSKA SZKOŁA SPORTU „IRZYK”

Niniejszym wyrażam zgodę na utrwalanie i rozpowszechnianie wizerunku mojego dziecka, który może zostać utrwalony podczas zajęć, zawodów i obozów w ramach członkostwa w UKS Bemowska Szkoła Sportu „IRZYK” (dalej: “Klub”) z siedzibą w Warszawie.

Oświadczam, że poinformowano mnie o tym, że:

1. Rozpowszechnianie wizerunku mojego dziecka polegać będzie na umieszczaniu zdjęć i filmów w przestrzeni publicznej, to jest na stronach internetowych Klubu oraz na profilach Klubu prowadzonych w serwisach społecznościowych Facebook, Twitter, Instagram, YouTube itp.

2. Dla potrzeb promocji działalności sportowej prowadzonej przez Klub, wizerunek mojego dziecka może być użyty w różnego rodzaju formach elektronicznego i poligraficznego przetwarzania, kadrowania i kompozycji, a także zestawiony z wizerunkami innych osób. Nagrania filmowe i dźwiękowe z udziałem mojego dziecka mogą być montowane, modyfikowane i dodawane do innych materiałów powstających na potrzeby promocji działalności sportowej prowadzonej przez Klub.

3. Wizerunek mojego dziecka nie może być użyty do innych celów niż powyżej wskazane, a jego rozpowszechnianie nie może naruszać dóbr osobistych dziecka.

Niniejszej zgody udzielam nieodpłatnie. Udzielona przeze mnie zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.