Treningi dla dzieci i młodzieży

Piłka nożna

Treningi piłki nożnej skierowane są do chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia. Najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę w Piłkarskim Przedszkolu „IRZYK”, w którym poprzez gry i zabawy rozwijają umiejętności piłkarskie oraz poprawiają koordynacyjne zdolności motoryczne. Po ukończeniu 6. roku życia, czyli od kategorii Skrzat zawodnicy wchodzą w struktury szkolenia systemowego UKS IRZYK i przechodzą kolejne etapy aż do Juniora Młodszego. Prowadzimy nabór ciągły do następujących grup:

 • 4-5 lat: Piłkarskie Przedszkole
 • 6-7 lat: Skrzat,
 • 8-9 lat: Żak,
 • 10-11 lat: Orlik,
 • 12-13 lat: Młodzik,
 • 14-15 lat: Trampkarz,
 • 16-17 lat: Junior.

W każdej kategorii poziom grup dopasowany jest do wieku i umiejętności dziecka.

Trenuj z Nami!

Trenerzy UKS IRZYK zapraszają na dodatkowe treningi indywidualne będące doskonałym uzupełnieniem treningu klubowego.

Oferujemy

 • rozwój piłkarskich umiejętności indywidualnych dla zawodników od 6. roku życia
 • pracę nad techniką użytkową, motoryką oraz taktyką indywidualną i grupową
 • małe 4-6 osobowe grupy dobrane pod względem wieku i umiejętności zawodników
 • 60 minutowe jednostki treningowe odbywające się w weekendy na boisku przy ul. Irzykowskiego 1a
 • treningi prowadzone przez doświadczonych i licencjonowanych trenerów UEFA
 • indywidualizację, nowoczesne środki treningowe i wysoką intensywność
 • całoroczną bazę szkoleniową oraz profesjonalny sprzęt treningowy

Zapisy

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt:
Tomasz Siczek
tel. 663 311 761
e-mail: tomasz.siczek@uksirzyk.pl

Treningi bramkarskie prowadzone są jako dodatkowa jednostka treningowa dla zawodników UKS IRZYK i odbywają się w grupach 2-4 osobowych.

Praca w małych grupach pozwala na indywidualizację i poświęcenie czasu oraz uwagi każdemu zawodnikowi.

Zawodnicy dobierani są do grup pod względem wieku oraz umiejętności.

Osoby zainteresowane dołączeniem do treningów zapraszamy do kontaktu.

To zajęcia piłkarskie dla dzieci w wieku od 4. życia, których nadrzędnym celem jest edukacja w zakresie trwałego kształtowania prozdrowotnych nawyków wśród najmłodszych dziewczynek i chłopców poprzez promocję zasad aktywnego stylu życia w oparciu o zajęcia sportowe na najwyższym poziomie.

Podczas zajęć dzieci, będąc pod opieką trenerów, wkraczają w zaczarowany świat bajek i opowieści ruchowych z elementami piłki nożnej, w których przeżywając przygody, bawią się i rywalizują w duchu Fair Play.

Cyklicznie organizowane są również wydarzenia podczas, których Dzieci bawią się wspólnie z Rodzicami.

Piłka siatkowa

Zajęcia skierowane przede wszystkim do dziewczynek.  W pierwszym etapie, czyli od 6. roku życia dzieci nabywają podstawowe umiejętności oraz poznają zasady gry poprzez rzucankę, mini siatkówkę, aby od 13. roku życia przystąpić do rozgrywek w kategorii Młodzik organizowanych przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

IMG_6876

Taniec nowoczesny

Taniec nowoczesny to propozycja zajęć dla dzieci od 5. roku życiaktóre poprzez zabawy taneczne, proste choreografie i współpracę w grupie rozwijają swoje umiejętności taneczne oraz zdolności motoryczne, takie jak: koordynacja wzrokowo-ruchowa i poczucie rytmu.  To jednak nie wszystko! Na zajęciach dzieci uczą się odpowiedzialności za siebie i innych, panowania nad emocjami, przełamywanie własnej nieśmiałości oraz budowania pewności siebie. W tym celu doskonale sprawdzają się wewnętrzne pokazy tańca, na które dzieci same przygotowują choreografie i prezentują je przed grupą oraz rodzicami. Grupy zaawansowane cyklicznie występują przed szerszą publicznością w przeglądach i konkurach tanecznych rangi ogólnopolskiej, a także dopingując siatkarki i piłkarzy podczas meczów i turniejów organizowanych przez nasz klub.

Dbamy by każdy podopieczny czuł się wyjątkowo w czasie zajęć wspierając indywidualność, ale również umiejętność pracy w grupie. Zajęcia taneczne dają możliwość rozwoju, nauki oraz zabawy, ale również stwarzają możliwość do poczucia przynależności do grupy i zawarcia wartościowych przyjaźni.

Dołącz do nas i bądź lepszą wersją samego siebie każdego dnia!

Zapisać się może każdy bez względu na stopień zaawansowania. Wszyscy chętni tancerze zostaną przydzieleni do odpowiedniej grupy (przygotowawczej/ turniejowej) z podziałem na wiek.

Nasze grupy:

 1. Mix taneczny z elementami tańca hip hop dla dzieci do lat 8.
 2. Zajęcia taneczne Top Kids do lat 11.
 3. Zajęcia taneczne Top Killers powyżej lat 12.