Współpraca i sponsoring

Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do podjęcia współpracy w charakterze sponsora lub partnera przy realizacji celów statutowych klubu m.in.: udziału drużyn w lidze MZPN, w turniejach ogólnopolskich i międzynarodowych a także zakupu sprzętu sportowego.

Kim jesteśmy?

W 2012 roku zrodził się pomysł na powstanie miejsca, w którym dzieci z Bemowa i okolic będą mogły spędzać aktywnie wolny czas i poprzez dobrą zabawę rozwijać swoje pasje sportowe. Obok profesjonalnego przygotowania sportowego, chcieliśmy również zadbać o ich odpowiednią postawę i edukację.

Zaczynaliśmy od małej dwudziestoosobowej grupy chłopców trenujących piłkę nożną. Z każdym rokiem jednak chętnych przybywało i dzisiaj po 8 latach działalności możemy pochwalić się blisko 500 członkami. Są to dziewczynki i chłopcy, którzy na co dzień mają możliwość trenowania w trzech sekcjach: piłki nożnej, piłki siatkowej, tańca nowoczesnego.

Posiadamy rozbudowaną infrastrukturę sportową, dzięki czemu młodzi sportowcy mogą trenować w najlepszych warunkach. W 2016 roku zrealizowaliśmy jeden z naszych kluczowych projektów, a mianowicie w okresie zimowym pokryliśmy boisko do piłki nożnej ogrzewaną halą pneumatyczną.

UKS IRZYK, to klub który ma liczne grono sympatyków wśród rodzin i znajomych zawodników, w społeczności lokalnej i środowisku sportowym w Polsce.

Dlaczego warto wspomóc nasz klub?

Dofinansowując działalność klubu, można uczynić wiele dobrego na rzecz zagospodarowania czasu i umożliwienia rozwoju sportowych uzdolnień licznej grupie dzieci. Finansowe lub materialne wsparcie naszej działalności przez sponsorów w zamian za reklamę będzie w całości przeznaczone na rozwój klubu i jego działalności statutowej. Wspomoże szkolenie dzieci i młodzieży z rodzin znajdujących się w niezadowalającej sytuacji materialnej oraz zawodników na najwyższym poziomie sportowym. Da możliwość udziału naszym zawodniczkom i zawodnikom w ogólnopolskich, jak i międzynarodowych turniejach, które są doskonałą okazją do promocji Państwa firmy.

Na jakie korzyści możecie Państwo liczyć wspomagając nasz klub?

Proponujemy możliwość:

• umieszczenia reklam na strojach sportowych i wykonania strojów z logo sponsora,
  • umieszczenia reklam na obiektach sportowych,
  • ekspozycji logo sponsora/materiałów promocyjnych podczas organizowanych wydarzeń (banery, roll-upy, flagi, namioty, ulotki, plakaty, upominki, itp.)
  • powielania logo sponsora i informacji o współpracy na stronie internetowej klubu, w mediach społecznościowych, i w informacjach o działalności klubu ukazujących się w mediach (prasa, Internet, telewizja),
  • umieszczenia nazwy sponsora w nazwie obiektu sportowego Centrum Piłkarskie Bemowo (hala pneumatyczna),
  • udziału zawodników i trenerów w akcjach promocyjnych sponsora i użycia ich wizerunku do promocji firmy,
  • organizacji zawodów sportowych pod szyldem sponsora (m.in. ogólnopolskie turnieje dla dzieci i młodzieży),
  • organizacji wydarzeń sportowych/pikników rodzinnych dla pracowników sponsora

Od sponsora/partnera oczekujemy wsparcia w postaci:

• dofinansowania statutowej działalności klubu,
  • sfinansowania organizacji wydarzeń sportowych, zawodów i nagród dla ich uczestników

Szczegółowe warunki współpracy pozostają do omówienia z Zarządem Klubu.

KONTAKT Z NAMI