Piłka nożna

Treningi piłki nożnej skierowane są do chłopców i dziewczynek już od 4. roku życia. Najmłodsi rozpoczynają swoją przygodę w Piłkarskim Przedszkolu „IRZYK”, w którym poprzez gry i zabawy rozwijają umiejętności piłkarskie oraz poprawiają koordynacyjne zdolności motoryczne. Po ukończeniu 6. roku życia, czyli od kategorii Skrzat zawodnicy wchodzą w struktury szkolenia systemowego UKS IRZYK i przechodzą kolejne etapy aż do Juniora Młodszego. Prowadzimy nabór ciągły do następujących grup:

  • 4-5 lat: Piłkarskie Przedszkole
  • 6-7 lat: Skrzat,
  • 8-9 lat: Żak,
  • 10-11 lat: Orlik,
  • 12-13 lat: Młodzik,
  • 14-15 lat: Trampkarz,
  • 16-17 lat: Junior.

W każdej kategorii poziom grup dopasowany jest do wieku i umiejętności dziecka.

Harmonogram treningów w obecnym sezonie dostępny w zakładce Drużyny.

Aby zapisać dziecko, należy wypełnić elektroniczny formularz rekrutacyjny, klikając tutaj . Po rejestracji, na adres mailowy otrzymają Państwo dostęp do konta w Panelu Rodzica, do którego w kolejnym kroku należy się zalogować. Następnie należy wydrukować, wypełnić i dostarczyć w wersji papierowej Deklarację Członkowską (otrzymaną drogą elektroniczną).